Hot Kraj

Przez 10 dni GWAŁCIŁO JĄ TRZECH MĘŻCZYZN. Kobieta zmarła, a jeden z nich nadal jest na wolności!

Młoda kobieta poznała kilku mężczyzn w autobusie. Niestety spotkanie zakończyło się tragicznie, kobieta była gwałcona i więziona przez 10 dni, po kilku tygodniach zmarła.

 

Gwałcona i przetrzymywana 26-latka zmarła. Kobieta w ciężkim stanie trafiła do szpitala, gdzie przeszła kilka operacji, spędziła tam aż 3 tygodnie. Śledczy czekają na wyniki przeprowadzonej sekcji zwłok, która wykaże, czy i w jakim stopniu mężczyźni przyczynili się do jej śmierci. 

 

Do tragedii doszło w Łodzi. Młoda 26-letnia kobieta w jednym z autobusów poznała trzech mężczyzn, którzy namówili ją na wspólną imprezę. Finał okazał się jednak inny – kobieta była wielokrotnie gwałcona i więziona przez 10 dni. 26-latce udało się uciec z miejsca zdarzenia i zadzwonić do matki.

 

Sprawa trafiła do prokuratury. Ze względu na dobro śledztwa sprawa ma charakter tajny – prokuratura nie chce udzielać szczegółów dotyczących dramatu. Z ujawnionych informacji wynika, że kobietę więziono i gwałcono od 17 do 27 lipca, w jednym z bloków na łódzkim Widzewie. Sprawa dotyczy dwóch 36-latków i 33-latka.

 

Dwóch podejrzanych zostało tymczasowo aresztowanych, natomiast trzeci z zatrzymanych sprawców został wypuszczony do domu. Zgodnie z ustaleniami ma on stawiać się na komendzie policji oraz nie może opuszczać kraju. Na pytanie dlaczego został potraktowany łagodniej, niestety nie znamy odpowiedzi.

 

źródło: tvn24

kg / mb


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany.