Hot Świat

14-miesięczne dziecko zatrzasnęło się w samochodzie. Zrobiło się niebezpiecznie kiedy…

Kirsty Green kluczyki do samochodu zostawiła między torbami, sama zajęła się pakowaniem zakupów do bagażnika. W tym czasie jej 14-miesięczny syn, Brandon, zatrzasnął się w samochodzie.

 

Dodatkowo chłopiec przypadkowo wcisnął przycisk i zablokował wszystkie zamki. Jak komentowała wystraszona matka:

 

„Brandonowi dopisywał bardzo dobry humor, gdy do samochodu, w którym był zamknięty, próbowali dostać się ratownicy. Początkowo byłam nieco roztrzęsiona. Zastanawiałam się, jak wydostać go z samochodu. Na szczęście pomogli mi inni ludzie, którzy przyjechali na zakupy.”

 

Strażacy starali się otworzyć drzwi za pomocą niedużych narzędzi. Do momentu, aż zrobiło się niebezpiecznie. W pewnym momencie nieświadome dziecko chciało włożyć monetę do ust. Na reakcję służb nie trzeba było długo czekać, wybili szybę i szybko dostali się do środka.

 

Matka chłopca przyznała, że zaczęła panikować, na samą myśl, że syn może się udławić. Na szczęście sytuacja skończyła się bezpiecznie dla matki i dziecka.

Thank you to the amazing guys who rescued my cheeky monkey after locking himself in the car today at Bude Lidl!! He was clearly traumatised by the whole ordeal 😁

Gepostet von Kirsty Emery am Freitag, 28. April 2017

 

Źródło: rmf24.pl
kd


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany.