Hot Kraj

21-latek wskoczył do Odry! Trwają poszukiwania.

 

 

Policja i straż pożarna szuka 21-latka, który wskoczył do Odry – informuję Patrycja Kaszuba z komendy powiatowej policji w Brzegu.

 

W sobotę nad ranem w mieście Brzeg, policja dostała zgłoszenie o dwóch osobach, które widziano w nurcie przepływającej Odry. Funkcjonariusze na miejscu znaleźli zszokowaną i wyziębniętą 17- letnią dziewczynę.  „Nastolatka trzymała się przybrzeżnych krzaków i usiłowała wydostać się z wody. Na szczęście policjanci usłyszeli jej wołanie o pomoc.  Nastolatkę przewieziono do szpitala w Brzegu” – powiedziała Kaszuba.

 

Obecnie trwają poszukiwania 21-letniego mężczyzny, który według świadków wskoczył także wskoczył do wody. ” Znamy już tożsamość tego mężczyzny. Poszukiwania prowadzimy wspólnie z grupą strażaków zarówno w rzece jak i wśród jego rodziny i znajomych. Przyjmujemy, że nadal jest w rzece. Powiadomiliśmy służby z Oławy w województwie dolnośląskim. Niezależnie od poszukiwań prowadzimy działania w celu ustalenia okoliczności, w jakich ta dwójka osób znalazła się w rzece” – powiedziała Kaszuba. 

 

Źródło: PAP

 

MB

 


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany.