błaszczak imigranci mariusz błaszczak
Aktualności Hot Kraj

Ostateczna decyzja ws. UCHODŹCÓW! Błaszczak: ,,Zmieniliśmy decyzję rządu…

Ostateczna decyzja i ostateczne stanowisko Polski w sprawie uchodźców. Szef MSWiA podkreślił decyzję PiS-u w tej sprawie.

Błaszczak kontra Komisja Europejska – szef MSWiA twierdzi, że nie ma zamiaru wycofać się z decyzji przed wyborami, wciąż podkreśla, że Polska w tej sprawie będzie nieugięta. PiS kategorycznie odmawia relokacji uchodźców, a na piedestale stawia bezpieczeństwo obywateli. 

„Najważniejsze jest to, że rząd nie wycofa się z tej decyzji. Uważamy, że najważniejsze jest bezpieczeństwo. To Polacy decydują, kogo zapraszają do Polski, a nie zagranica” – mówił niespełna dwa tygodnie temu. 

Zdaniem Błaszczaka system relokacji to system niosący zagrożenie, dlatego po raz kolejny postanowił wypowiedzieć się w tej sprawie: 

 „Bezpieczeństwo jest dla mnie bezcenne. 89% Polaków czuje się bezpiecznie. Nie dopuszczę, by pojawiły się dzielnice, w których nie obowiązuje polskie prawo. Zmieniliśmy decyzję rządu PO/PSL dot. przyjmowania uchodźców i nie ulegniemy Radzie Europejskiej. To Polacy decydują kogo zapraszają a nie zagranica” – zamieścił na Twitterze.

Przypomnijmy, że nie są to pierwsze tego typu słowa i zapewne nieostatnie. Miejmy tylko nadzieję, że ze obietnicami w sprawie uchodźców nie będzie tak, jak z  obietnicami wyborczymi, a politycy nie przestraszą się sankcji. Zmieniliśmy decyzję rządu PO/PSL – i słowa decyzja należy się tutaj mocno trzymać.

Brak zgody na relokację uchodźców! Efekt? Unia Europejska chce nałożyć sankcje.

 

źródło: TVP / twitter

fot.: wikipedia / twitter

kg


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany.