Aktualności Hot Świat

„ZŁAPAŁ MNIE ZA KROCZE. Robił to bardzo nachalnie” – pasażerka prosiła o pomoc, nikt nie zareagował!

„Obmacywał mnie. Złapał mnie za krocze. Robił to bardzo nachalnie” – to zeznania jednej z molestowanych pasażerek amerykańskich linii lotniczych United Airlines. Reakcja załogi samolotu? 

Załoga samolotu zlekceważyła kolejną skargę pasażerki samolotu. „Złapał mnie za krocze. Robił to bardzo nachalnie” – tłumaczyła kobieta, niestety bezskutecznie. To niepierwszy przypadek molestowania seksualnego na pokładzie amerykańskich liniach lotniczych.

Ostatnia sprawa dotyczy mężczyzny, który dopuścił się molestowania seksualnego dwóch pasażerek. Kobiety zgłosiły sprawę mediom, wyjaśniając, że nie mogły liczyć na pomoc załogi. Pokrzywdzone mają żal do personelu pokładowego, który zlekceważył sprawę. On ma platynową kartę, lata z nami cały czas – wytłumaczyła poszkodowanej stewardessa.

Samolot to zamknięta przestrzeń, z której nie ma ucieczki, pomoc była niezbędna – wyjaśniają kobiety. Pasażerki prosiły o zmianę miejsca, a personel zaproponował jedynie fotele tuż za nachalnym mężczyzną. Poszkodowane mówią wprost: nie zapewniono nam pomocy. Pomoc udzielili dopiero lokalni funkcjonariusze policji, którzy po wylądowaniu wkroczyli na pokład. 

ZGWAŁCIŁO JĄ CZTERECH IMIGRANTÓW, po godzinie przyszedł piąty! Dramat zarejestrowały KAMERY MONITORINGU!

źródło: cnn

fot.: pixabay

kg

 


3 KOMENTARZE

  1. Prix De Cytotec [url=https://bbuycialisss.com/]Cialis[/url] Fedex Free Shipping Hydrochlorothiazide With Overnight Delivery Medicine Cialis Amoxicillin 500 Tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany.