lewandowska, lewandowska bez makijazu
Aktualności Hot Kraj Rozrywka

FALA OSTREJ KRYTYKI znów dopadła Lewandowską. POD WPISEM BURZA! Za co tym razem oberwało się ”Lewej”?

Kolejne wiadro hejtu spadło na piękną żonę Roberta Lewandowskiego. Tym razem słynnej Lewej oberwało się za seksizm i językowe błędy. 

Zamiast motywacji swoich fanek, Ania zafundowała sobie niezłą jazdę, bo odpowiedziała na jedno pytanie – Co to znaczy być kobietą?  Ania postanowiła udzielić rady: 

Kobietą być To nie musieć już udowadniać, że jest się SILNĄ, wystarczająco dobrą, odpowiednio się zachowującą, bo się znalazło swój własny głos i tylko nim chce się mówić. To zamieniać MARZENIA w plany dlatego, że wierzy się już na tyle w siebie, że nie trzeba sie ich bać. To ZMIENIĆ sobie kolor włosów, bo ten właśnie na etapie jej życia najlepiej oddaje to, kim TERAZ jest.‍♂️ To przestać się bać lęku nie dlatego […] Dziękuję, że jesteście.❤️❤️❤️ foto. Marta 

A co na to jej fanki? 

Serio? Pani nie potrafi budować poprawnie zdań złożonych, przykro się to czyta. Proszę poczytać, podszkolić się z języka polskiego, bo wszyscy mają ubaw. Zapewne komentarz zostanie usunięty, jak większość tutaj.; Całkiem mądry tekst, tylko trochę seksistowski.; Nie można „bać się lęku”! Jeśli ma się ogromny zasięg, jeśli chodzi o odbiór postów, należy sprawdzać podstawową poprawność językową. Mam nadzieję, że jest sprawdzana chociaż w wydawanych książkach.

Znalazły się również fanki, które broniły Anii, ale mimo to widać, że co rusz pod jej postami pojawiają przykre słowa krytyki, często bezpodstawnej. Pytanie tylko, czy to kwestia zazdrości, a może zwykłego czepialstwa? 

Robert Lewandowski na własność, czyli PREZENT LEWEGO NA LICYTACJĘ WOŚP!

źródło/fot.: Instagram

kg


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany.