salmonellę
Aktualności Hot Kraj

KOLEJNY do kolekcji SKANDAL W BIEDRONCE! [+FOTO] Obrzydliwy incydent! Sklep postanowił się wytłumaczyć!

Kolejna wielka wpadka w Biedronce – internauci nie ukrywają złości, mówiąc krótko – sprawa wygląda obrzydliwie.

Bułki w Biedronce, a między nimi biegająca mysz – stoisko z pieczywem nie zachęca do zrobienia zakupów, podobnie jak internauci, którzy masowo udostępniają zdjęcie gryzonia w sklepie. Sprawa dotyczy dyskontu w Rawie Mazowieckiej.

Zapytana, o mysz, przez dziennikarzy Faktu Biedronka postanowiła się wytłumaczyć: 

„Nasza weryfikacja wpisów w mediach społecznościowych wykazała, iż zdjęcie opublikowane na profilu „Spotted: Rawa Maz” w dn. 20 stycznia zostało umieszczone w mediach społecznościowych już wcześniej, tj. 19 stycznia przez prywatną osobę, która wskazała zupełnie inną miejscowość w innym województwie jako miejsce tego zdarzenia” – taką odpowiedź uzyskał od Biura Prasowego Jeronimo Martins, właściciela sieci Biedronka Fakt24.

„Wpis tej osoby na portalu nie zawiera jednak informacji, które pomogłyby nam zweryfikować tę sprawę (adres sklepu, data wykonania zdjęcia itp.). Nie mamy też pewności, czy jest to pierwotne źródło fotografii, a przede wszystkim, czy zdjęcie faktycznie zostało zrobione w sklepie naszej sieci. Dodatkowo, porównaliśmy widoczne na zdjęciu półki na pieczywo z regałami w rawskich sklepach i stwierdziliśmy różnice w ich budowie” – kontynuowano. 

Sklep zapewnił jednocześnie o procedurach dotyczących  profilaktyki i zwalczania szkodników oraz wszelkich staraniach pracowników i firm zewnętrznych w celu nie dopuszczenia do takich sytuacji. To nie pierwsza wpadka ze strony Biedronki, o kilku innych pisaliśmy już na naszym portalu. Jak widać przykre incydenty zdarzają się często, pytanie tylko czy nie za często.  Firma nie tylko tłumaczy się z zaistniałej sytuacji, ale również zachęca klientów do kontaktu, w razie jakichkolwiek wątpliwości dotyczących funkcjonowania sklepów. 

[ZOBACZ TAKŻE: Ile zarabia kasjer w BIEDRONCE? Serio? Tego się nie spodziewaliśmy!]

Źródło: Facebook / Fakt24

fot.: facebook

kg


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany.