biedronka, sklep, whisky z biedronki,
Aktualności Hot Kraj

Spróbował whiskey z Biedronki i TAK NARODZIŁ SIĘ PROBLEM!

Pewien ,,koneser whisky” postanowił zareklamować alkohol z Biedronki, ponieważ jego smak i zapach ulegał „wątpliwej jakości” – donosi rzeszow.wyborcza.pl.

Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że Biedronka nie była w stanie przyjąć reklamacji i w ten właśnie sposób narodził się problem, który trafił do rzeszowskiej ,,Gazety Wyborczej”. Pytanie, tylko dlaczego?

Klienci Biedronki mogą zwrócić towar w ciągu 14 dni od jego zakupu, inaczej jednak jest w przypadku określonej grupy zakupów, do których należą alkohole oraz produkty spożywcze. Według rzeszowskiej „GW”:  polski dystrybutor zadeklarował, że może przesłać feralną butelkę do analizy w kraju producenta, jeżeli konsument mu ją prześle. Jak sprawdziliśmy, klienci Biedronki mogą zwrócić towar w ciągu 14 dni od jego zakupu. Zwrotowi nie podlegają jednak napoje alkoholowe. Biuro prasowe Jeronimo Martins Polska odpowiedziało w związku ze sprawą w następujący sposób:  W nawiązaniu do pytania o klienta, przekazujemy, iż w naszym Biurze Obsługi Klienta nie odnotowaliśmy żadnego zgłoszenia dot. whisky, które mogłoby odpowiadać opisanej w mediach sytuacji.

[Zobacz także: OBRZYDLIWE ZNALEZISKO W PRODUKCIE Z BIEDRONKI! Masa larw i żywych robali – paczka dosłownie się ruszała!]

Zgodnie z regulaminem zwrotów i reklamacji klienci mogą dokonać zwrotu pełnowartościowych towarów zakupionych w sklepach Biedronka na terenie całego kraju w wybranym przez siebie sklepie – wyjątkiem są wybrane grupy artykułów, do których ze względów bezpieczeństwa należą artykuły spożywcze. Jednocześnie każdy klient niezadowolony z jakości artykułu zakupionego w sklepie Biedronka może dokonać jego reklamacji bezpośrednio w każdej placówce naszej sieci lub za pośrednictwem Biura Obsługi Klienta, które jest czynne przez całą dobę, 7 dni w tygodniu (adres: bok@biedronka.eu, tel. 800 080 010 oraz 22 205 33 00). Konsument może też zgłosić się do producenta – przypomina jednczoeśnie Jeronimo Martins Polska.

[Zobacz także: Ile zarabia kasjer w BIEDRONCE? Serio? Tego się nie spodziewaliśmy!]

 

źródło: rzeszow.wyborcza.pl / biedronka.pl / se

fot.: facebook / pixabay

kg


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany.