Aktualności Hot Kraj

ZAGINĘŁY DWIE NASTOLATKI! Nie ma z nimi kontaktu od ponad MIESIĄCA! Policja prosi o pomoc!

Funkcjonariusze policji z Sosnowca poszukuj 16-letnią Amelię Kuban oraz rok starszą Dagmarę Żakowską. Nastolatki zaginęły na początku stycznia i od tej pory nie ma z nimi kontaktu. 

 

Policjanci publikują rysopisy nastolatek, z którymi nie ma kontaktu od początku stycznia.

Amelia Kuban (zaginęła 5 stycznia 2017): wzrost 160 cm, szczupła budowa ciała, włosy długie, proste, brązowe, twarz pociągła. Brak cech charakterystycznych. 5 stycznia 16-letnia Amelia Kuban po raz kolejny oddaliła się z ZOW w Sosnowcu i nie powróciła Jest to kolejna ucieczka małoletniej, która od dłuższego czasu nie stosuje się do poleceń wychowawców ZOW i wielokrotnie naruszała regulamin placówki poprzez samowolne, niekontrolowane oddalenia.

Dagmara Żakowska (zaginęła 6 stycznia 2017): wzrost 162 cm, szczupła budowa ciała, włosy czarne, proste, długie, uzębienie pełne, oczy niebieskie, nos prosty. W momencie opuszczenia miejsca zamieszkania miała na sobie płaszcz koloru czarnego, czarne getry, buty niebieskie sportowe, torebka – saszetka. Cechy charakterystyczne: kolczyk nad ustami po lewej lub prawej stronie. 6 stycznia 17-letnia Dagmara Żakowska po raz kolejny opuściła miejsce zamieszkania w Sosnowcu. Jest to jej kolejna ucieczka. Nastolatka od dłuższego czasu nie stosuje się do poleceń rodziców jak i wychowawców. 

 

Wszystkie osoby posiadające jakiekolwiek informacje o zaginionych proszone są o kontakt z zespołem poszukiwań KMP w Sosnowcu pod nr 032 2961315, 032 2961 307 , Dyżurnym jednostki pod nr 032 2961 255 lub 032 2961200 lub osobisty kontakt z najbliższą jednostką Policji.

 

Źródło: slaskapolicja

Fot.: slaskapolicja

MB


1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany.