Polska: Ten HOMOSEKSUALISTA NADAL JEST KSIĘDZEM! Oskarżony o SEX Z 15-letnim ministrantem nadal pełni posługę kapłańską!

Kolejny ksiądz z piekła rodem. 15-letni ministrant oskarża księdza z Chodzieży (woj. wielkopolskie) o molestowanie oraz zmuszanie do odbycia stosunku seksualnego.

 

Ksiądz z Chodzieży oskarżony o seks z 15-letnim ministrantem, choć początkowo sprawa została umorzona przez prokuraturę, która stwierdziła, że do przestępstwa nie doszło, to teraz ponownie trafia ona w ręce śledczych z Poznania. Sprawę 15-letniego Szymona opisał „Głos Wielkopolski”.

 

Wykorzystywał mnie, w czym pomogła mu moja trudna sytuacja rodzinna. Uzależnił od siebie finansowo i emocjonalnie, zaczął mnie rozpijać i zrobił ze mnie alkoholika. Ale nie byłem jego partnerem, nie jestem homoseksualistą, w końcu wyzwoliłem się z tej relacji – zdradził 15-latek na łamach ,,Głosu Wielkopolskiego”

[ZOBACZ: Zakonnica z piekła rodem. Kryła księży pedofilów]

Ksiądz przyznał się jedynie do tego, że jest homoseksualistą, ale nadal oddala zarzuty o molestowaniu 15-latka. Najbardziej zadziwiającą jednak kwestią jest fakt, że ksiądz nadal pełni posługę kapłańską. 

[ZOBACZ: Proboszcz uprawiał SEKS Z NIEPEŁNOSPRAWNĄ 17-LETNIĄ UCZENNICĄ i nadal jest kapłanem!]

źródlo: Głos Wielkopolski / SE

fot.: pixabay

kg