godlewskie, godlewska, godlewskie stare zdjecia, godlewskie przed operacjami
Aktualności Hot Kraj Rozrywka

To DLATEGO SIOSTRY GODLEWSKIE poddały licznym operacjom plastycznym?! Chciały upodobnić się do swojej Idolki

Ciągle głośno o siostrach Godlewskich.  Celebrytki kilka miesięcy temu zyskały popularność, umieszczając w serwisie Youtube cover piosenki „Pada śnieg”. Od tego czasu dziewczyny zdążyły nagrać jeszcze kilka filmików oraz zadebiutować na wizji w 4FunDance. Kuszące swoim wizerunkiem Esmeralda i Małgorzata prowadzą nietypowe wydanie prognozy pogody. Portal Newsweek.pl zdradza skąd wziął się kontrowersyjny celebrytek! 

 

Autorka tekstu znajdującego się na Newsweek.pl twierdzi, że siostry Godlewskie poddały się licznym operacjom plastycznym ponieważ chciały się upodobnić do swojej idolki Justyny Steczkowskiej. 

 

Zobacz: [SIOSTRY GODLEWSKIE nagrały PROFESJONALNY TELEDYSK! Będzie HIT, czy KIT?]

 

– Im bardziej siostry Godlewskie fałszują i tańczą udając swoją idolkę Justynę Steczkowską, tym więcej spada na nie wirtualnej pogardy. Im bardziej są – w swoim mniemaniu uwodzicielskie i szykowne – tym więcej spływa na nie internetowej śliny. Im mocniej przekonują, że chcą być sławne, tym mocniej anonimowy Kowalski przekonuje, że jedyne do czego się nadają to, delikatnie mówiąc, burdel. Jednocześnie anonimowy Kowalski szuka w internecie wiadomości o siostrach i sam je tworzy. Łaknie za wywoływaną przez nie ekscytacją jak w dziewiętnastym wieku bywalcy cyrków, którzy oglądali kobiety z brodą czy słynną ciemnoskórą Saartjie Baartman, zwaną hotentocką Wenus – czytamy na Newsweek.pl

 

Źródło: newsweek.pl

MB

 

 


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany.