wygrała milion
Aktualności Hot Kraj

Wygrała milion w ,,Milionerach” i UKRYŁA TO PRZED MĘŻEM. Powód? Na co przeznaczy nagrodę?

65-letnia Maria Romanek i milion w ,,Milionerach”. Na co przeznaczy nagrodę? Dlaczego musiała ukrywać to przed bliskimi ?

 

Zwyciężczyni głównej nagrody w ,,Milionerach”, pani Maria Romanek zdradza na co przeznaczy nagrodę. Wśród planowanych przedsięwzięć jest remont kuchni, na który emerytowana nauczycielka ma zamiar wydać ponad sto tysięcy złotych. Kolejnym punktem są podróże, pomoc dzieciom, a nawet cel społeczny – zdradza Fakt24.pl. 

[ZOBACZ: WPADKA w Milionerach! Uczestnik odpadał na banalnie prostym pytaniu!]

Pani Maria pochodzi z małej wsi – Bezmiechowej Dolnej na Podkarpaciu. Sąsiedzi nie tylko trzymali za nią kciuki, ale nie ukrywają również faktu, że do tak wielkiej wygranej potrzebne jest nie tylko szczęście, ale również wiedza. 

 
Co ciekawe pani Maria zataiła udział w programie przed najbliższymi. Wtajemniczyła jedynie córkę Kasię, która była jej przyjacielem w ramach ”telefonu do przyjaciela”. Udział i wielką wygraną, w nagranym dwa tygodnie przed emisją telewizyjną, programie ukryła nawet przed córkami i mężem. Wszystko za sprawą pisemnego oświadczenia o tajemnicy przebiegu teleturnieju. 

[ZOBACZ: Bohosiewicz SKOMPROMITOWAŁA się w Milionerach! Nie wiedziała o istnieniu tej popularnej… (VIDEO)]

 

 

 

źródło: fakt24

fot.: screen ,,Milionerzy” (TVN)

kg


1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany.