tadeusz sznuk jeden z dziesięciu
Aktualności Hot Kraj Wideo

Niemoralna propozycja w ,,Jeden z dziesięciu” – Prowadzący programu był w szoku! [ZOBACZ VIDEO]

Piękne i zgrabne panie z kuferkami, które rozdają prezenty w popularnych teleturniejach. Tym razem jeden z graczy, bardziej niż na zawartość kuferka miał ochotę na… Niemoralna propozycja i niezła wpadka w programie „Jeden z dziesięciu”.

Został ,,jednym z dziesięciu” i ,,jednym z kilkudziesięciu tysięcy” – jedyny w swoim rodzaju uczestnik popularnego teleturnieju telewizyjnej jedynki złożył niemoralną propozycję pani Sylwii,  rozdającej prezenty na zakończenie programu. 

[ZOBACZ: Studentka ZBŁAŹNIŁA się w MILIONERACH! Dziewczyna nie wiedziała, co ma dłuższe…

Co takiego zaproponował słynny gracz?

Zwycięzcą tego odcinka był pan Bartosz, który zdobył nie tylko 102 punkty, ale również pobyt w luksusowym hotelu, którą postanowił podzielić się z wręczającą nagrody panią Sylwią. Przy wręczeniu zaproszenia i gratulacji powiedział: ”Dziękuję pani Sylwio. Ten luksusowy pobyt w hotelu dla dwóch osób chciałem zaproponować pani”. Propozycja zażenowała nie tylko panią Sylwię, ale również samego prowadzącego program Tadeusza Sznuka. 

Program Tadeusza Sznuka jest emitowany od 1994 roku, niewątpliwie jednak to właśnie ten odcinek przejdzie do historii, bo takich rzeczy w ,,Jeden z dziesięciu” jeszcze nie było. 

[ZOBACZ: „JEDEN Z DZIESIĘCIU” po 24 latach znika z TVP2! Czy to KONIEC popularnego teleturnieju!?]

 

źródło: ,,Jeden z dziesięciu” TVP1

fot..: screen ,,Jeden z dziesięciu” TVP1

kg

 

 


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany.