Aktualności Hot Świat

5-LATEK przedwcześnie otworzył świąteczny prezent! Za karę został BRUTALNIE SKATOWANY!

Pięcioletni chłopczyk został skatowany za to, że zbyt wcześnie otworzył świąteczny prezent. Mężczyzna, który opiekował się dzieckiem bił chłopca pasem oraz pięściami. Zdjęcia pobitego malucha trafiły do internetu. 

 

Do sytuacji doszło 16 grudnia w amerykańskim mieście Okmulgee. Bridgette Payne zostawiła dwójkę dzieci pod opieką swojego chłopaka Wesleya McColluma. Nie spodziewała się, że jej wcześniej nie sprawiający problemów partner może dopuścić się czegoś tak okrutnego.  

 

Kiedy kobieta wróciła do domu, jej synek Ayrian już spał, a Wesley zakomunikował partnerce, że dziecko dostało karę z powodu przedwczesnego rozpakowania prezentu.

 

– Nic nie podejrzewałam do czasu, gdy nie poszłam obudzić synka na kolację. Wtedy zobaczyłam, że jest cały posiniaczony. Nie potrafię opisać, jakie to uczucie patrzeć na swoje dziecko w takim stanie i nie wiedzieć, co się stało. Popłakałam się, przytuliłam go i błagałam, by powiedział mi, jak do tego doszło. Jedyne, co powtarzał, to: „Wesley mnie skrzywdził, mamo” – relacjonowała zrozpaczona Brigette.

 

Okazało się, że partner kobiety uderzał chłopca pasem oraz pięściami. McCollum został aresztowany i odpowie za znęcanie się nad nieletnim.

 

Źródło: daily mail

Fot.: facebook

MB


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany.