akorki w ciązy, iga krefft, m jak milosc, seriale, ula z m jak milosc
Aktualności Hot Kraj Rozrywka

Aktorka ,,M jak Miłość” UDAWAŁA CIĄŻE! ”ZADRWIŁA Z FANÓW”! Cel?

W mediach plotkarskich i na Instagramie niezła afera, wszystko za sprawą aktorki z ,,M jak Miłość”. Zadrwiła z fanów – piszą. Wszystko przez ciążę… spożywczą. 

Iga Krefft, znana głównie, jako Ula Mostowiak, dodała na swój Instagram zdjęcie, na którym czule obejmuje ręką wyraźnie zaokrąglony brzuch, jednocześnie się przy tym uśmiechając. Całość opisała hasztagiem: miłość. Patrząc na zdjęcie nie trudno było pomyśleć, że aktorka być może spodziewa się dziecka. Komentarzy z gratulacjami nie zabrakło, pojawiło się również dosłownie kilka wpisów typu: „Też się u mnie taka pojawia tzw. ciąża spożywcza”; „Czyli jednak ciąża spożywcza, kebab i te sprawy”, ale i tak większość osób stwierdziła, że młoda aktorka będzie mamą.

akorki w ciązy, iga krefft, m jak milosc, seriale, ula z m jak milosc

[Zobacz także: Aktorzy ,,BARW SZCZĘŚCIA” WŚCIEKLI NA CÓRKĘ ENGLERTA! Poszło o pieniądze! Ile zarabia ta ”Mała”?]

Fakt poprosił nawet o potwierdzenie tej informacji, a reakcja menadżera, Marcina Czarneckiego wszystko szybko wyjaśniła – Ta informacja jest żartem – podaje Fakt. Gwiazda „M jak miłość” również zdementowała te plotki – po prostu chciała sprawdzić, czy jej fani znają nie tylko ją, ale również jej poczucie humoru. A może po prostu chciała, by było o niej głośno? 

 

 

źródło:Fakt/Instagram

fot.: Instagram

kg


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany.