Hot Kraj

„Albo kontynuacja, albo Konfederacja!”. Zobacz nowy spot Jacka Wilka!

Poseł Konfederacji „Wolność i Niepodległość” Jacek Wilk opublikował swój najnowszy spot wyborczy. W trwającym ponad pięć minut nagraniu odniósł się do obecnej sytuacji politycznej Polski. Przedstawił również postulaty swojego ugrupowania.

 

– Z jednej strony pseudo-bogobojni pisolańczycy z racją najmojszą zamiast przestać zabierać ludziom ciężko wypracowane pieniądze, doją nas na każdym kroku zabierając połowę naszych ciężko wypracowanych pieniędzy – zaznaczył we wstępie Jacek Wilk, nawiązując do obecnego obozu władzy.

Krytycznie odniósł się również do głównej siły opozycyjnej. – Z drugiej strony jest tak źle, że trudno powiedzieć, czy to jest jeszcze jakaś strona. Tutaj temat wydaje się dużo prostszy. Nakradli się co swoje i chcieliby kraść dalej. Specjalnie nawet tego jakoś nie udają – stwierdził przedstawiciel wolnorynkowej formacji.

Mamy jeszcze wiosenny powiew śmiszków, znaczy śmieszków. Chwalą się, że są najbardziej prokobiecym komitetem. Ale czy ktoś sprawdził, na jakich pozycjach umieścili swoje kandydatki? – pytał Wilk.

 

 

No i jesteśmy my. Mamy program wypracowany przez lata. Doświadczenie poparte własnymi projektami, również tymi nowoczesnymi – przekonywał w dalszej części spotu parlamentarzysta Konfederacji. – Stawiamy na niezależność, ale nie izolację. Stawiamy na wolność, ale z poszanowaniem godności i tradycji. Stawiamy na patriotyzm, ale nie taki, jak próbują nam wmówić. Prawda wygląda zupełnie inaczej – dodał.

Wybory do Sejmu i Senatu już w najbliższą niedzielę, 13 października.

 

Fot. facebook/Jacek Wilk


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany.