Hot Świat Wideo

Amerykańskie plany ZRZUCENIA BOMBY JĄDROWEJ na KSIĘŻYCU!

 

W latach pięćdziesiątych XX wieku pułkownik Ross Dedrickson był odpowiedzialny za utrzymanie zapasów broni jądrowej dla AEC oraz towarzyszących zespołom ds. Bezpieczeństwa zbadaniu bezpieczeństwa broni, wśród wielu innych obowiązków.


Jest on jednym z setki wojskowych osób zgłaszających wątpliwości, które zostały przedstawione przez projekt ujawnienia doktora Stevena Greera. Jego zeznania dotyczące UFO – zwłaszcza UFO i broni nuklearnej – można potwierdzić bogatym źródłem informacji i dowodów, które są obecnie dostępne w domenie publicznej. Wielu z tych informatorów zgłosiło się wielokrotnie w National Press Club w celu przekazania tych informacji światu.

 

To nie jest tylko przypadkowy wysokiej rangi dowódca wojskowy mówiący o losowej sprawie. Istnieje wiele osób zgłaszających naruszenia i dokumenty jasno opisujące dziesięcioletnie relacje między UFO a obiektami składowania jądrowego i miejscami testowymi. Wiele z tych zdarzeń ma wizualne potwierdzenie, a także potwierdzenie radaru naziemnego i naziemnego.

 

W poniżej przedstawionym video oraz rozmowie, Dedrickson wyjaśnia, jak rząd amerykański próbował zrzucić broń jądrową na Księżycu, ale nie mógł tego zrobić.

 

Dedrickson, ujawnia jak poważnie Stany traktowały plan, zwany Projektem A119. Ogólnie rzecz biorąc, chcieli zbadać możliwości broni w kosmosie, a także uzyskać dalsze informacje na temat środowiska kosmicznego i detonacji urządzeń jądrowych w nim.

 

„Dowiedziałem się również o incydentach związanych z bronią nuklearną, a wśród tych incydentów znalazła się broń nuklearna wysłana do kosmosu, która została zniszczona przez istoty pozaziemskie. . . . Pod koniec lat 70. i na początku lat osiemdziesiątych usiłowaliśmy umieścić broń jądrową na Księżycu i eksplodować ją w celach naukowych i innych, co było nie do przyjęcia dla istot pozaziemskich. Zniszczyli broń zanim dotarli na księżyc

https://youtu.be/ScuhsQD88wk

źródło: youtube
fot.:pixabay
Kg

 


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany.