Hot Kraj

Andrzej Duda skomentował ”WPADKĘ” SWOJEJ ŻONY podczas wizyty TRUMPA

Powitanie Donlada Trumpa przez prezydencką parę w Polsce i.. Wpadka, czy celowe zagranie pierwszej damy? Andrzej Duda skomentował sytuację.

 
Pierwsza dama Agata Kornhauser-Duda zignorowała rękę Donalda Trumpa – postanowiła najpierw powitać Melanie Trump, dopiero przywitała się z Trumpem – tak sytuację opisują media, a jak ocenią ją polski prezydent?
 
Poszczególne media odebrały ten gest, jako pokazanie silnego charakteru Agaty Kornhauser-Dudy, inne mocno skrytykowały.  Andrzej Duda postanowił sam skomentować zdarzenie na Twitterze. „Wbrew zaskakującym doniesieniom moja żona uścisnęła rękę Pani oraz Pana Trumpa po świetnej wizycie. Walczmy z fake newsami” – napisał prezydent.
 
Jedni chwalą, drudzy krytykują, ale jedno jest pewne, ten gest na długo zapadnie nam w pamięci. „Pierwsza dama z Polski ignoruje Donalda Trumpa”, „Polska pierwsza dama odrzuca uścisk Trumpa”, a tak z kolei brzmią nagłówki w zagranicznych mediach. Pytanie, tylko czy jest to ,,wpadka” – bo właśnie to słowo towarzyszy wielu postom i komentarzom na ten temat, a może prostu wyraz silnego charakteru pierwszej damy. Autor, cieszącego się niemałą popularnością filmiku na YouTube określił ten gest, jako ”trollowanie”, a zamieszczone przez niego video o nazwie ”Agata Kornhauser-Duda trolluje Donalda Trumpa!” ma już blisko 100 000 wyświetleń.
  

źródło: youtube

fot.: screen twitter (autor: Grzegorz Jakubowski KPRP)

kg 


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany.