ANNA LEWANDOWSKA STAWIA NA NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ I WYKAZUJE LUDZIOM WŁAŚCIWE NAWYKI ŻYWIENIOWE! NIESTETY NAJWYŻSZA JAKOŚĆ KOSZTUJE.

ANNA LEWANDOWSKA STAWIA NA NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ!

Anna Lewandowska stworzyła markę „Foods by Ann”, ponieważ wg. niej to istniejące nie spełnia jej oczekiwań funkcjonalnych i jakościowych. Na jedzenie Anny składają się między innymi batony Power Bar, które są dostępne online, w sieci Piotr i Paweł, a niedługo trafią również na stacje benzynowe Shell.

 

Sportsmenka doszła również do porozumienia z siecią Żabka, a to oznacza, że w ramach specjalnej akcji sprzedażowej „in – out” batony będzie można kupić w tym dyskoncie jeszcze do 25 lipca (akcja rozpoczęła się 12).

 

Oprócz batonów Anna stworzyła również wysokiej jakości musli, smoothie, szejki, ekologiczne białko i masło i inne produkty związane ze zdrowym żywieniem, które można zakupić w jej sklepie internetowym.

Anna Lewandowska chce wskazać ludziom właściwe nawyki żywieniowe i stawia przede wszystkim na jakość:

 

Moim celem jest wskazanie ludziom właściwych nawyków żywieniowych oraz pokazanie, że produkt zdrowy nie musi się kojarzyć z wyrzeczeniem. Ponadto chcę, aby sygnowany przeze mnie produkt kojarzył się z najwyższą jakością. Nie pozostawiam moich klientów samych z niewiele mówiącym produktem. Moi odbiorcy są świadomi w jaki sposób używać moich produktów oraz jakie one niosą za sobą korzyści. Wszystko to dzięki wsparciu płynącemu z mojego bloga – pisze Lewandowska.

 

Batony Lewandowskiej kosztują: 3.79 mały (35 g) i 5.99 duży (60 g). Trzeba przyznać, że znacznie więcej niż inne tego typu zdrowe food (przeciętna cena batonu fit nie sygnowanego nazwiskiem Lewandowskiej to ok. 2.66) no, ale jak się okazuje „najwyższa jakość” jest w cenie.

Źródło GAZETA.PL

MM