Hot Kraj

Bartłomiej Misiewicz w nowej odsłonie! Będzie prowadził program telewizyjny!

Bartłomiej Misiewicz były współpracownik Antoniego Macierewicza  dostanie swój własny program telewizyjny. Jak podaje serwis Wirtualnemedia.pl program będzie emitowany na antenie TV Republika, a jego debiutu możemy się spodziewać pod koniec tego roku.  

 

Program Misiewicza będzie dotyczył bezpieczeństwa naszego kraju oraz obronności. – Program Bartłomieja Misiewicza jest cały czas przygotowywany. Nie chcieliśmy z nim startować w pewnym stanie niegotowości. Wolimy, żeby pewne emocje wokół niego wystygły i wykorzystać w pełni jego wiedzę. Szum wokół pana Bartłomieja Misiewicza osiągnął już poziom paranoi, każde jego pojawienie się publicznie jest w mediach odnotowane. On ma ogromną wiedzę, jeśli chodzi o sprawy bezpieczeństwa i jako dziennikarze chcemy go do tego wykorzystać  – powiedział wiceprezes TV Republika Tomasz Sakiewicz.

Nie wiadomo jednak, kiedy dokładnie program zadebiutuje na wizji.  – Całą ramówkę chcemy zakończyć do końca roku. Trudno powiedzieć, kiedy ten program mógłby wystartować – uzależniamy to również od takich czynników jak dopracowanie oprawy formatu, dobór godziny emisji, gości, wydawców – dodaje Sakiewicz.

 

Źródło: wirtualnemedia

MB

 


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany.