szatan
Hot Kraj Lifestyle

Basia Kurdej SZATAN i JEJ BOLESNE WYZNANIE. Gwiazda nie może…

Barbara Kurdej-Szatan podzieliła się z fanami niezwykle przykrym wyznaniem. Niewiele osób wiedziało że gwiazda boryka się z takim problemem.

Polacy kochają Basię Kurdej-Szatan. 34-latka ma na swoim koncie m.in. role w kilkunastu filmach i serialach. Popularność kobiecie przyniosła rola w reklamie telewizyjnej jednego z operatorów komórkowych. Basia jest jedną z bohaterek serialu „M jak miłość”, prowadziła również programy rozrywkowe w stacji TVP. Prywatnie aktorka jest żoną Rafała Szatana, z którym ma córeczkę Hannę. Aktorka słynie nie tylko ze swojego ogromnego talentu, ale również z poczucia humoru. Ostatnio Basia podzieliła się z fanami przykrym, bolesnym wyznaniem. Niewiele osób wiedziało że gwiazda boryka się z takim problemem.

 

ZOBACZ TAKŻE: Pracujesz W TEJ branży? Zapłacisz niższy PIT i otrzymasz NADPŁATĘ!

 

Basia i jej mąż Rafał wychowują wspólnie 7-letnią córkę, Hanię. Para jest zachwycona pociechą oraz nie ukrywa, że chciałaby mieć kolejne dziecko. Niestety ze względu na problemy zdrowotne Basi, para musiała przełożyć w czasie decyzję o posiadaniu kolejnej pociechy. Z sytuacji nie jest jednak zadowolona 7-letnia Hania.

 

,,Staramy się już od 1,5 roku co najmniej, ale nie wychodzi…– wyznała Basia

,,Jak miała 6 lat, to praktycznie codziennie pytała, kiedy będzie miała brata albo siostrę. Jest bardzo opiekuńcza, empatyczna i czuła i uwielbia młodsze dzieci. Wiemy, że to piękne i ważne mieć rodzeństwo i chcemy je dać Hani.” – powiedziała aktorka o swojej córce

źródło: pudelek
fot. youtube

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany.