Aktualności Hot Świat Wideo

Belgia ZAGROŻONA POWAŻNYM KONFLIKTEM ZBROJNYM! Imigranci i polityka ”otwartych drzwi” doprowadzi do tragedii.

Poważny konflikt zbrojny – zagrożenie, które dotyczy głównie zachodu  Europy, a szczególnie Belgii. Sytuacja jest krytyczna.

 

Sytuacja na zachodzie Europy to nic innego, jak skutek działania władz Niemiec, Belgii i Francji, a konkretnie polityka zachodnich państw względem imigrantów. Liczba ataków terrorystycznych, przypadków agresji ze strony imigrantów oraz występków na tle religijnym po prostu wzrasta. Wzrasta głównie liczba zamieszek w samej Brukseli. 

 

Jesteśmy w stanie nieustannej walki z prokuraturą i sądami opanowanymi przez młodych lewackich urzędników. Oni uważają nas za rasistów jeśli tylko zatrzymujemy imigrantów… Kiedy zatrzymujemy agresywnych ulicznych zadymiarzy, sądy i prokuratura wypuszczają ich na drugi dzień. Bitwa, która toczy się na ulicach, w ogóle ich nie obchodzi – zdradza jeden z belgijskich funkcjonariuszy, cytowany przez newsweb.

 

W tej sytuacji szefowie oddziałów policyjnych boją się podejmować jakiekolwiek zdecydowane działania. Powinni być przygotowani do kierowania operacjami ulicznymi, ale kiedy dochodzi do starć, biegną ze strachu zmieniać bieliznę – przyznaje funkcjonariusz. 

 

Jedni mówią o incydentach, inni nazywają kwestię agresji atakami terrorystycznymi, ale jedno jest pewne: przerażające dane mówią same za siebie, a media wciąż dostarczają nowych informacji na temat agresji ze strony ”szukających azylu” w Europie imigrantów. Wszystko wskazuje na to, że w tej sytuacji poważny konflikt zbrojny jest po prostu nieunikniony. 

Atak imigrantów w Brukseli to tylko jeden z wielu przykładów tego typu agresji. 

https://www.youtube.com/watch?v=VNoMsNGNJgE

źródło:  newsweb / voiceofeurope

fot.: youtube

kg


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany.