salmonellę
Hot Kraj

W Biedronce LAPTOP za 399 złotych! Hit czy kit? + OPINIE!

Szalone akcje promocyjne w Biedronce przyciągają tysiące spragnionych promocji klientów, ale tym razem znana sieciówka zaszalała na całego. Laptop za 399 zł!

 

Obecnie w Biedronce jest w sprzedaży laptop Kiano Slim Note 10.1 w cenie 399 zł. Oferta ważna jest do 27 sierpnia. 399 złotych to całkiem niewiele, zapewne wiele osób się skusi, pytanie tylko: czy warto? 

 

Laptop z biedronki jest dostępny w wymiarze 185 x 278 x 18 mm, a waży niecały kilogram – jedyne 931 g. Sprzęt został wyposażony w 10-calowy ekran o rozdzielczości 1024 x 600 pikseli. Pamięć, jak na Biedronkę przystało – całe 1 GB, a warto zwrócić uwagę, że na laptopie zainstalowano już Windows 10 Home.

Procesor Intel Atom Z3735G, jak można się było domyślać zintegrowana  karta graficzna. Nic tylko nie brać! Prawdę mówiąc zakup mało-opłacalny, bo sprzęt raczej mało przydatny, świadczą o tym chociażby opinie: 

 

Taka specyfikacja sprawia, że użytkownik będzie musiał się ograniczyć do takich czynności jak tworzenie dokumentów, oglądanie filmów czy przeglądanie internetu – i to najlepiej w maksymalnie dwóch-trzech zakładkach przeglądarki. Można zapomnieć o nawet średnio wymagających grach – czytamy na Tabletowo.pl

 

Pamiętajcie, że chytry płaci dwa razy. Niebawem może okazać się, że nawet mało wymagający użytkownik Kiano SlimNote 10.1 będzie nim rozczarowany i konieczne będzie kupienie kolejnego, znacznie droższego komputera. Dlatego sugerowałbym od razu wybrać lepszy laptop i nie narażać się na ewentualne problemy – czytamy na spidersweb.pl

 

Źródło: biedronka.pl /‎ spidersweb.pl  / Tabletowo.pl 

kg


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany.