Aktualności Hot Świat Wideo

BRUTALNY GWAŁT i MORD 21-letniej studentki! Napastnik wciąż na WOLNOŚCI. (VIDEO)

W australijskim stanie Victoria trwają poszukiwania mężczyzny, który zgwałcił i zabił 21-latkę z Izraela. Aiia Maasarwe, która przyjechała do Australii na studencką wymianę została napadnięta wieczorem, kiedy samotnie wracała z występu komików. Według policji oprawca musiał śledzić ją od przystanku tramwajowego.  

Rankiem 16 stycznia na zmasakrowane ciało dziewczyny natknęła się kobieta, która przechodziła w pobliżu galerii handlowej Polaris mieszczącej się w Melbourne. Zwłoki studentki leżały w krzakach.  

Izraelka została zabita ok. 23.00 dzień wcześniej. Bandyta zaatakował studentkę po występie komików, na który 21-latka wybrała się samotnie.  

Dziewczyna wiedziała, że jest już późno dlatego choć w drogę do domu udała się tramwajem to dodatkowo cały czas rozmawiała przez telefon ze swoją siostrą, mieszkającą na co dzień w Chinach. Nie przeszkadzało to jednak napastnikowi i kiedy dziewczyna wysiadła z pojazdu została zaatakowana.   

Ze względu na prośbę rodziny funkcjonariusze policji nie podali do informacji jakich obrażeń doznała studentka. Wiadomo jednak, że gwałt był brutalny. Obecnie trwają poszukiwania sprawcy. Na miejscu zdarzenia znaleziona jego koszulkę i czapkę, co powinno znacznie ułatwić pracę policji.  

Aiia Maasarwe – A moving vigil will be held tonight

A moving vigil will be held tonight on the steps of Victoria's parliament for an Israeli international student murdered in Melbourne. Detectives are now trawling security video in the hunt for Aiia Maasarwe's attacker as the community mourns another innocent woman killed. www.7plus.com.au/news #7News

Gepostet von 7NEWS Brisbane am Donnerstag, 17. Januar 2019

Źródło: facebook

Fot.: facebook


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany.