Hot Kraj Wideo

Burza w Sejmie – Poseł Nowoczesnej ROZWALIŁ KRZESŁO – VIDEO

 

W Sejmie protesty, Polacy oburzeni, a jeden z posłów Nowoczesnej, by zwrócić na siebie uwagę postanowił wykorzystać krzesło.

 

Protestów opozycji końca nie widać, a w całym tym zamieszaniu trudno zabrać głos, tym bardziej przedstawić swoje zadanie w danej kwestii. Piotr Misiło z Nowoczesnej wziął się na sposób i postanowił użyć krzesła. Poseł uniósł mebel nad głową, a następnie przeszedł na drugi koniec sali, by stanąć na krześle i obrzucić Stanisława Piotrowicza kartkami. Cała sytuacja wyglądała dość komicznie, zwłaszcza, że z uniesionego nad głowami krzesła odpadło siedzisko, które najpierw uderzyło w głowę posła Misiło, a spadając na podłogę uderzyło w plecy jednego z posłów.

 

Po raz kolejny okazuje się, że krzesło w rękach nieodpowiedzialnych ludzi może wyrządzić krzywdę. Wpuść Nowoczesną na salony…  – tak sytuację opisuje autor zamieszczonego na Twitterze video.

,,To chyba ten nieudaczny misiło. Qrwa nawet krzesła nie potrafi niesc a co dopiero do władzy się dobierać’’ – skomentował jeden z internautów.

 

 

źródło: twitter

fot.:  twitter

kg

 


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany.