Aktualności Hot

To była SZOKUJĄCA zemsta! Przejechał 850 km i poturbował kobietę! Czym sobie na to zasłużyła?

Xiao Li postanowiła zrobić zakupy w sklepie internetowym Taobao. Klientka dostała informację, że zamówiony towar nie dojdzie na czas, po czym tak bardzo się zdenerwowała, że wydała bardzo negatywne opinie na temat sklepu. Właściciel postanowił przejechać setki kilometrów, żeby zemścić się na kobiecie.

 

Mężczyzna ustalił miejsce i czas, gdy będzie odbierała zamówiony towar, wsiadł w samochód i tam pojechał. Przejechał ponad 850 kilometrów, a na widok klientki rzucił się na nią i zaczął okładać pięściami oraz kopać. Przestał dopiero, gdy zaatakowana kobieta upadła na ziemie. Całe zdarzenie zostało uwiecznione na kamerze monitoringu.

 

Xiao Li wylądowała w szpitalu z licznymi obrażeniami. Ma podbite oko, siniaki, skaleczenia i wstrząs mózgu.  

 

Wściekły właściciel sklepu nie dał klientce spokoju nawet, gdy leżała w szpitalu. Wysłał jej SMS, w którym napisał: „Jestem niedaleko. Jeszcze z tobą nie skończyłem. Jeszcze nauczę cię rozumu”. Xiao boi się, że agresywny mężczyzna ja jeszcze zaatakuje. Z kolei rzecznik policji nie skomentował zajścia, ale wiadomo, że funkcjonariusze prowadzą dochodzenie w tej sprawie.

 

źródło: wp.pl


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany.