Hot

Cała prawda o CHŁOPAKU MAGDALENY ŻUK

Sprawa śmierci Magdaleny Żuk obiegła całą Polskę. Wszyscy szukają odpowiedzi na pytanie: jak doszło do śmierci pięknej 27-latki. Pojawia się tysiące informacji w sprawie rodziny zmarłej, niewiele jednak wiemy na temat jej chłopaka. 

 

Magdalena Żuk była w związku z Markusem W.. Partner tragicznie zmarłej Magdaleny jest 26-letnim fryzjerem pracującym we Wrocławiu. Od śmierci minęło już kilka miesięcy, ale dopiero teraz chłopak zdecydował się na powrót do pracy.

 

Mężczyzna przeszedł prawdziwe piekło. Stracił ukochaną dziewczynę, a następnie padł ofiarą oskarżeń i gróźb, był zmuszony do ukrywania się. Markusowi i jego matce grożono nawet śmiercią. 

 

Policja zaproponowała mężczyźnie ochronę – Na pogrzebie funkcjonariusze doradzili mu, by pożegnał się z Madzią dopiero, jak wszyscy wyjdą z cmentarza. Dlatego ceremonię obserwował z daleka. Media o tym nie wiedziały… Napisały, że go nie było na pogrzebie i to go bardzo zabolało – mówił w rozmowie z dziennikarzami Faktu znajomy Markusa.

 

Nienawiść wobec Markusa zakończyła się dopiero, gdy śledczy oficjalnie potwierdzili, że chłopak nie należy do grona podejrzanych. Ci, którzy grozili mu śmiercią, zaczęli go przepraszać – czytamy w Fakcie.

 

źródło: Fakt

fot.: facebook

kg


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany.