zdrowotne
Hot Kraj

Choroba DODY postępuje? Lekarze nie mają już wątpliwości.

Doda to bez wątpienia jedna z większych gwiazd polskiej sceny muzycznej. W jej życiu pojawiły się ostatnio poważne problemy zdrowotne. Fani są zaniepokojeni. 

Doda czyli Dorota Rabczewska ma w Polsce miliony fanów. Na każdy jej występ przybywają tłumy ludzi. Płyty, które wydaje sprzedają się w ogromnych ilościach, a rozmowy z wokalistką cytują media w całym kraju. Doda popularność zawdzięcza swojemu kontrowersyjnemu zachowaniu. Niestety, wraz z rozwijającą się karierą w życiu gwiazdy pojawiły się problemy zdrowotne.

 

ZOBACZ TAKŻE: Roksana Węgiel przekazała SZOKUJĄCĄ wiadomość! Chce przerwać…

 

Doda otwarcie opowiada o wszystkim co dzieje się w jej życiu. Nie ma sekretów ani tajemnic przed swoimi fanami. W wywiadach z jej udziałem można doszukać się smaczków dotyczących jej życia osobistego. Instagram i Facebook to pierwsze źródło informacji dla fanów wokalistki. Doda regularnie publikuje tam posty, w których dzieli się swoimi przemyślenami a także publikuje zdjęcia. Na Instagramie obserwuje ją niemalże milion osób, a na facebooku ilość „polubień” to prawie pół miliona. 

Niestety jakiś czas temu w mediach pojawiły się niepokojące spekulacje na temat zdrowia piosenkarki.  Jak się okazuje, Doda kolejny raz ma problemy zdrowotne. Podobno może trafić nawet do szpitala. Przez kilka ostatnich lat Dorota Rabczewska zmagała się ze strasznym bólem kręgosłupa. Gdy wszyscy myśleli, że jej stan się poprawia okazało się, że jest odwrotnie. Wokalistka przyznała, że dawne bóle, które się pojawiały zniknęły. Co męczy teraz piosenkarkę? Dorota wyznała, że w uszach słyszy piski. W przypadku kariery muzycznej pogorszenie słuchu wiąże się z naprawdę poważnymi konsekwencjami. Mogłoby to oznaczać nawet, że Doda zmuszona byłaby skończyć karierę. Gwiazda natychmiast zaczęła więc działać. Doda udała się do lekarza. Na instagramie podzieliła się takim zdjęciem:

 

 

View this post on Instagram

🦾

A post shared by LovelyTornadoOfChaos&Rainbows (@dodaqueen) on

 

Zaniepokojeni fani zapytali w komentarzu czy Doda nadal słyszy piski. Gwiazda odpowiedziała, że tak. Czy będzie lepiej? Oby sytuacja się poprawiła. O tym przekonamy się niedługo! Życzymy dużo zdrowia Dodzie! 

fot. youtube

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany.