Aktualności Hot Kraj Lifestyle

Jak CHUDNĄĆ podczas SNU? TE TRIKI ZDZIAŁAJĄ U CIEBIE CUDA! Męczące diety wreszcie ODEJDĄ DO LAMUSA!

Męczą Cię ciągłe diety, a efektów nie widać? Znamy rozwiązanie, które pomoże Ci zrzucić trochę ciałka i to podczas snu! Przedstawiamy kilka trików, które naprawdę działają.

 

1. Mnóstwo osób ma problem z wieczornym podjadaniem. Zamiast niezdrowych przekąsek wybierz białko. Badania wykazały, że białko może podwyższyć wydatek energetyczny podczas spoczynku, a także wspomóc proces naprawczy mięśni i przyrost tkanki mięśniowej. A jak wiemy więcej mięśni to łatwiejsze spalanie tłuszczu. 

 

2. Śpij w całkowitej ciemności. Wyłącz wszystkie urządzenia, które emitują światło. Dzięki temu umożliwisz swojemu organizmowi produkcję melatoniny. Ten hormon jest odpowiedzialny za wysypianie się. Jesteś wyspany masz więcej energii do działania i możesz spalić więcej kalorii.

 

 

3.Niska temperatura w sypialni to podstawa. Powinniśmy obniżyć temperaturę do 19 stopni to spowoduje wzrost spalania kalorii o siedem procent. Dlaczego? Bo nasz organizm będzie potrzebował więcej energii do ogrzania.

 

4.I na koniec musisz spać 7-8 godzin dziennie. Dzięki temu Twój organizm będzie wypoczęty  i spalisz o wiele więcej kalorii niż osoba niewyspana podczas tych samych czynności.

 

ZOBACZ TAKŻE: Anna LEWANDOWSKA urodziła trojaczki! Kasia, Marysia i Zosia są już w domu! Rodzice nie kryją ogromnego szczęścia…

 

źródło: Tipy Interia

źródło zdjęcia: pixabay.com


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany.