CI STRÓŻE PRAWA TO ZWYKLI TCHÓRZE! Z taką policją obywatele nie mogą czuć się bezpiecznie. RĘCE OPADAJĄ.(VIDEO).

Bezpieczeństwa obywateli w Wielkiej Brytanii ma strzec policja.  Jednak, jak się okazuje funkcjonariusze przegrywają w walce z gangami imigrantów, którzy po prostu przeganiają stróży prawa.

Ostatnich kilka zamachów terrorystycznych, do których doszło w Wielkiej Brytanii bezlitośnie obnażyło problemy brytyjskich policjantów.

Jeszcze nie dawno, przed okresem masowej emigracji do Wielkiej Brytanii policja nie musiała nosić broni, żeby wykonywać swoje obowiązki. I choć obecnie pod względem noszenia pistoletów przez policjantów niewiele się zmieniło, to trudno nie oprzeć się wrażeniu, że coś jest nie tak.

Poniżej filmik z interwencji policjantów, którzy zamiast rozgonić atakujących emigrantów, zaczęli się wycofywać, aż koniec końców wsiedli do radiowozu i odjechali z miejsca zdarzenia. Czy tak powinna reagować policja? Czy z takimi stróżami prawa można w ogóle myśleć o  zwalczaniu terroryzmu? Odpowiedź jest prosta, oczywiście że nie. Jeśli nic się nie zmieni w tym względzie, Brytyjczycy nie będą mogli czuć się bezpiecznie.

https://www.youtube.com/watch?v=d5YE9ZuIc7w

Źródło Polish Express, Youtube

MM