Hot

CIA ujawnia zagadkowe zdjęcie Hitlera! Czy to dowód, że przeżył wojnę? [FOTO

Decyzją prezydenta Donalda Trumpa odtajniono wiele dokumentów dotyczących śmierci prezydenta Kennedy’ego. Wśród nich była także notatka informatora CIA twierdząca, że Adolf Hitler żył po wojnie w 1955 roku w Kolumbii.

Dokumenty ujawnione z archiwum CIA pokazują, że w 1955 roku wciąż dociekano, czy Adolf Hitler nie przeżył wojny i nie żył w Ameryce Południowej. Jeden z informatorów wywiadu amerykańskiego doniósł, że Hitler rzeczywiście przeżył wojnę.

Źródło CIA „Cimelody-3” doniosło, że spotkało Adolfa Hitlera w połowie lat .50 w mieście Tunja. Hitler miał być widziany w trakcie pracy dla „Residencias Coloniales”. Miano się do niego zwracać „der Fuhrer”, a także hailować. Dyktator miał się ukrywać pod pseudonimem „Adolf Schritteimayor”. Źródło dowiedziało się tego od byłego byłego funkcjonariusza SS, który nawet zrobił zdjęcie z rzekomym Hitlerem, które jest ilustracją artykułu.

Dokument trafił do Waszyngtonu w 1955 roku. Nie uznano go jednak za prawdziwy, a wręcz „fantastyczny”. Gdyby Adolf Hitler żył, miałby wtedy 66 lat.

Źródło: mirror.co.uk


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany.