zdjęciach
Kraj Lifestyle Rozrywka

Co dzieje się z ciałem Edyty Górniak?! Na zdjęciach WIDAĆ poważne…

Edyta Górniak pod koniec roku 2019 była bardzo zapracowana. Nowy rok powitała z przytupem, gwiazda zrobiła prawdziwe show na Sylwestrze z TVN. Od pewnego czasu Fani piosenkarki zaczynają martwić się o popularną wokalistkę. Na zdjęciach kobiety widać, że nie wszystko jest w porządku.

Edyta Górniak nie może narzekać na brak obowiązków w ostatnich miesiącach. Piosenkarka wróciła niedawno z trasy koncertowej, wydała nowe single a także rozpoczęła kurs na prawo jazdy. Regularnie pojawia się na festiwalach oraz w telewizji .  Po występie artystki na tegorocznym Sylwestrze TVN-u pojawiły się niepokojąceprzypuszczenia. Fani zauważyli, że wokalistka odczuwa oznaki intensywnej pracy. Na zdjęciach Górniak widzimy, że nie wszystko jest w porządku.Wielbiciele gwiazdy są bardzo zaniepokojeni jej wyglądem, który w ostatnim czasie bardzo się zmienił.

 

ZOBACZ TAKŻE: JEST DECYZJA w sprawie BREXITU! Brytyjski parlament…

Widać, że piosenkarka jest zmęczona. Kobieta strasznie schudła. Według doniesień mediów, gwiazda straciła już 11 kilogramów. Utratę wagi szybko zauważyli wielbiciele artystki, ale zaniepokojeni są nie tylko jej fani. Także bliscy kobiety bardzo się o nią martwią. To dzięki nim Edyta postanowiła odpocząć i wybrać się na zasłużony urlop w Tajlandii.

– ,,Z tego wszystkiego straciła apetyt. […] Po rozmowie z nimi Edyta uznała, że musi porządnie odpocząć. Kupiła więc bilet do ukochanej Tajlandii i wyjechała naładować baterie. Ma nadzieję, że szybko nabierze sił, bo w roku 2020 zaplanowała obchody 30-lecia swojej pracy artystycznej– powiedziała w rozmowie z dziennikarzami ” Faktu” znajoma piosenkarki.

 

źródło: fakt
foto: facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany.