Hot

Człowiek z widowni ZMIAŻDŻYŁ I OŚMIESZYŁ RZECZNIKA KRS (Video). Zaorał – komentują internauci!

Polski sędzia i rzecznik Krajowej Rady Sądownictwa (KRS) – Waldemar Żurek zmiażdżony przez człowieka z widowni. Gwoździem do trumny okazały się gromkie brawa na zakończenie wypowiedzi osoby z publiczności.

 

Dla sędziego Żurka udział w programie „Studio Polska” zakończył się prawdziwym sądem na temat jego wypowiedzi. Trafną i konkretną opinię na jego temat wydała jedna z osób na widowni.

„Ja Wam powiem, dlaczego są takie moje emocje. Dlatego, że Pan sędzia na sali powiedział: do Pana przewodniczącego, do Pani Zofii Romaszewskiej, do wszystkich obecnych na sali, że my mamy państwo w tej chwili policyjne. To wywołało takie emocje. To ja, Panie sędzio, Panu powiem. A Pan sędzia się odniósł do tego, że jest państwo policyjne, ponieważ ma w tej chwili postępowania i ma oczywiście wielki nacisk od CBA, bo przecież jest weryfikacja oświadczeń majątkowych i tych wszystkich poświadczeń nieprawdy” – stwierdził. 

„I teraz Wam coś powiem. Panie sędzio, państwo policyjne to wie Pan, kiedy było: 13 grudnia 2000 roku, jak mnie zamykano. Wtedy było państwo policyjne, bo wtedy nikt nie słuchał moich praw, sędzia nie czytał akt i zamykali ludzi, niszczyli biznesy, tylko dlatego, że prokurator się dogadał z sędzią. I dlatego tak się boicie tej ustawy, bo wie Pan, co Pana podniosło z krzesła? Artykuł o ustawie; odpowiedzialności dyscyplinarnej, że w ciągu 24 godzin będą Was zamykać i uchylać immunitety, nawet jak będziecie chorzy. I to Pana podniosło… To Panu podniosło ciśnienie na sali.”

 

źródło/video/fot.: Twitter

kg


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany.