Hot Kraj

CZOŁOWY POLITYK NOWOCZESNEJ UWAŻA, ŻE PREZYDENT ZROBIŁ ŹLE, WETUJĄC USTAWY! ZDECYDOWANIE POWINIEN ZMIENIĆ UGRUPOWANIE POLITYCZNE.

Czołowy polityk Nowoczesnej nie zgadza się z wetem prezydenta Dudy. CZY TO CZAS NA ZMIANĘ PARTII?

 

Patryk Jaki wiceminister sprawiedliwości wyraził na Facebooku swoje niezadowolenie z powodu decyzji prezydenta, który zawetował dziś ustawę o SN i KRS.

 

W Polsce od kiedy pamiętam było tak, że jak dekomunizacja w różnych obszarach państwa była blisko, to zawsze ktoś wymiękał. I tak Polska się nie zmieniała i nie mogła rozwijać na miarę swoich możliwości. Nie wierzcie w te bzdury, że reforma potrzebna, ale ‚inna’. Dokładnie tak samo było w Polsce z dekomunizacją, lustracją, ustawą reprywatyzacyjną etc. – napisał.

 

Wiceminister sprawiedliwości jeszcze wczoraj stwierdził, że „zawsze jak w III RP było blisko uderzenia w fundamenty PRL” to „ktoś wymiękał”.

Tym razem wymiękł prezydent.

 

Patryk Jaki doczekał się komentarza lidera Nowoczesnej, Ryszarda Petru, który niezadowolony napisał: ” Jak nas będzie milion, Jaki też wymięknie”, cokolwiek miało by to znaczyć (komentarz red.).

Czytając wpis wiceministra sprawiedliwości nie da się nie zauważyć, że prezentuje on, zgoła odmienne poglądy od swojej rodzimej partii i chyba powinien jak najszybciej zmienić ugrupowanie.

 

Źródło WP.PL, Twitter, Facebook

MM


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany.