starowicz
Lifestyle

Czy długość penisa ma znaczenie? Profesor Lew Starowicz obala mity!

Ileż razy, możemy usłyszeć, jak facet ubliża drugiemu, tekstem w stylu – „masz małego!”. Pojawia się jednak pytanie, czy rzeczywiście długość ma znaczenie? Rewelacyjnie opowiada o tym prof. Lew Starowicz w swojej nowej książce „On. Pytania intymne”. Obala mity, którymi podnoszono na duchu mężczyzn przez ostatnie kilkanaście lat.

Starowicz tłumaczy, że swojego przyrodzenia nie trzeba oceniać, a być czułym wobec niego i zdać sobie sprawę z tego, że jego rozmiar w stanie spoczynku zupełnie nic nie znaczy, ponieważ we wzwodzie jego długość może zwiększyć się nawet dwukrotnie. Większość mężczyzn uważa, że wielkość penisa wpływa na to, jak patrzy na nich kobieta oraz jest on totalną kwintesencją męskości. Profesor ukazuje również związek między statusem materialnym danej osoby, a rozmiarem.

 

ZOBACZ:Zmarli powstaną z grobów” – wstrząsająca wizja NOSTRADAMUSA na 2019 rok!

 

„Jacht, diamenty, może to wszystko mieć. Ale w sferze seksualnej mężczyzna o większym członku będzie stał od niego wyżej w hierarchii. Chyba że jest absolutnym samcem alfa, wtedy mały penis może zostać mu wybaczony. Prezydenci, gwiazdy rockowe, w mikroskali sztab wójtów i sołtysów, prezydentów miast, dyrektorów szkół, kierowników – te kilkadziesiąt tysięcy mężczyzn w Polsce znajdujących się na wyższym lub niższym Olimpie społecznym może myśleć o swoich penisach, że wprawdzie są małe, ale za to mają dużą władzę.” – stwierdził Starowicz.

A wy? Zgadzacie się z poglądami profesora?

źródło: o2.pl

fot. pixabay.com

 


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany.