tomasz maciewicz, żona tomasza maciewicza, anna solska,
Aktualności Hot Kraj

Wzruszający wpis żony zmarłego himalaisty Mackiewicza – WDOWA ZWRACA SIĘ DO OCALAŁEJ FRANCUZKI

 

Najbardziej wymagający ośmiotysięcznik, jeden z najwyższych szczytów na świecie i człowiek, którego ostatnie chwile życia stały się częścią życia wielu Polaków i światowych mediów.

 

Tomasz Mackiewicz próbował zdobyć szczyt Nanga Parbat siedem razy. Niestety, ta ostatnia wyprawa była ostatnią wyprawą jego życia. Polak nie był w stanie zejść w dół, a towarzysząca mu Francuzka Elisabeth Revol walczy o powrót do zdrowia. Polak zmarł samotnie w górach na wysokości 7200 m n.p.m. Jego żona – Anna Solska postanowiła zamieścić na Facebooku wpis, w którym dziękuje za okazane wsparcie i pomoc: 

Chciałabym wyrazić wdzięczność wszystkim, którzy pomogli uratować Elisabeth Revol i zrobili wszystko, co w ich mocy, żeby ocalić mojego Ukochanego Męża Tomka. Eli żyje. W moim nieopisanym bólu jestem szczęśliwa, że przetrwała. Próbowała mu pomóc była z nim tak długo jak mogła…dziekuję Eli…Wszelkie zbierane środki związane są z akcją ratowniczą, leczeniem i rehabilitacją Elisabeth oraz pomocą naszym dzieciom. Masha Gordon, dziękuję Ci. Daniele. Lodovico.K2 team, strona Pakisanska, ambasady – polska i francuska, Adam Denis….cała rescue team. Robert… Stefania…strona Pakisanska… nie jestem w stanie wymienic Wszystkich…za co przepraszam…Dziękuję… Z całego serca. Dziękuję za słowa otuchy, wsparcia, które nieprzerwanie do mnie od Was płyną…za zebranie środków na ratunek w tak krótkim czasie…dziekuje za wsparcie finansowe.. za poklady dobra i milosci i zrozumienia To od Tomka on to Dobro wyzwala i nim emanuje … ANu – napisała. 

[ZOBACZ: STRZELANINA w jednym z KLUBÓW! Co najmniej 14 OFIAR ŚMIERTELNYCH! „To była masakra,nigdy czegoś takiego nie widziałem!”]

źródło/fot.: facebook
kg
 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany.