więzieniu
Hot Kraj Lifestyle Rozrywka

Dagmara z „Królowych życia” WYZNAŁA brutalną prawdę! TO działo się z nią w więzieniu!

Dagmara Kaźmierska wyznała prawdę jak wyglądał jej pobyt w więzieniu. Gwiazda programu ,,Królowe życia” za kratami spędziła 14 miesięcy.

Dagmara Kaźmierska znana jest przede wszystkim z serialu „Królowe życia” emitowanego na kanale TTV. Dzięki produkcji podbiła serca fanów. Jej profil na Instagramie śledzi ponad 720 tysięcy internautów. Nie wszyscy jednak wiedzą, że kobieta ma za sobą bardzo burzliwą przeszłość. Dagmara siedziała w więzieniu 14 miesięcy. Fo było przyczyną odsiadki gwiazdy?

 

ZOBACZ TAKŻE: Co dzieje się z ciałem Edyty Górniak?! Na zdjęciach WIDAĆ poważne…

 

Prokuratura oskarżyła Dagmarę za prowadzenie agencji towarzyskiej w Kłodzku.

„Od 2006 roku przestępcza działalność oskarżonej przyjęła formę zorganizowanej grupy przestępczej założonej i kierowanej przez nią, w skład której wchodziły cztery inne osoby – formalnie i nieformalnie zatrudnione przez oskarżoną” – pisała Prokuratura Okręgowa w Świdnicy.

 

– ,,W Polsce to nie jest legalne, pojawiły się problemy, jedno pociągnęło drugie i trzeba było się na jakiś czas pożegnać z wolnością” – powiedziała Dagmara Kaźmierska

 

Podczas rozmowy z Wirtualną Polską Dagmara wyznała, że najtrudniejsza, podczas odsiadki, była rozłąka z bliskimi. Syn gwiazdy miał zaledwie osiem lat gdy jego mama odsiadywała wyrok za kratkami.

 

-,,On to strasznie przeżywał, odchodził od zmysłów. Ja się o niego bałam, całe noce płakałam i byłam sina. On to strasznie przeżył, gorzej niż ja „– opowiadała celebrytka.

 

Kaźmierska wyciągnęła wnioski z przeszłości. Przyznała, że odechciało jej się prowadzenia nocnych klubów. Zapewniła też, że nigdy już nie zrobi nic, żeby ktokolwiek z jej bliskich cierpiał z jej powodu.

 

 

foto. facebook


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany.