Aktualności Hot Kraj Rozrywka

DODA ROZPALIŁA zmysły swoich fanów! Gorące zdjęcia wokalistki w samym… (FOTO)

Pierwsze miesiące po ślubie zdecydowanie służą Dodzie. Widać, że wokalistka jest częściej uśmiechnięta, wyluzowana i świetnie dogaduje się ze swoim mężem. Ostatnio małżonkowie zdecydowali się na odpoczynek nad polskim morzem, a piosenkarka pochwaliła się na swoim instagramie zdjęciami z pobytu. Trzeba przyznać, że Doda prezentuje się naprawdę świetnie. 

 

Równo dwa miesiące temu Doda poślubiła Emila Stępnia. Ślub odbył się w Hiszpanii, a piosenkarka na ceremonię zaprosiła wyłącznie najbliższych. Uroczystość była wielką tajemnicą, ale najważniejsze, że wszystko wyszło tak, jak chcieli młodzi. Małżeństwo zdecydowanie służy Dodzie. Ostatnio wokalistka wypoczywała z ukochanym nad polskim morzem i pochwaliła się tym swoim fanom na Instagramie. Trzeba przyznać, że Dorota wygląda doskonale.  

 

ZOBACZ: Sablewska pokazała o WIELE ZA DUŻO. Gwiazda nie ma oporów przed niczym? [FOTO]

 

 

 

 

 

Przyjechaliśmy w nocy, nikomu nic nie mówiliśmy 😉 taki wypadzik do Juraty na 2 dni żeby świętować 2 miesięcznice małżeństwa‍♀️❤️a rano ,na plaży hotelowej ,przed oknem mojego pokoju stali gotowi papparazzi…dyrektor hotelu stwierdził ,ze to na pewno nikt z obsługi tylko mieszkancy hotelu mnie „sprzedali”Na pewno wiedzieli do jakiej gazety zadzwonić w nocy żeby zrobić promocje hotelowi- akurat na to się nie nabiorę,z księżyca nie spadłam .Przykro mi… miałam 2 dni przed kolejnymi koncertami żeby normalnie pocieszyć się naszą chwilą. Już wiem ,ze stoją pod hotelem wiec nie zjem spokojnie gofra , nie pójdę na molo. Reality show ‍♀️dlatego zmieniamy hotel , w innym nas nie sprzedadzą i potraktują tak jak innych ludzi ,którzy przyjechali odpocząć,a nie uciekać przed aparatami,bo podobno to nie pierwszy raz ,u tego do którego trafiliśmy. Czy może wracać do domu skoro i tak już będą na nas polować ?Zapraszam na koncerty w weekend -tam pozuje z wrodzonym wdziękiem do końca

Post udostępniony przez LovelyTornadoOfChaos&Rainbows (@dodaqueen)

 

Źródło: instagram

Fot.: 


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany.