Aktualności Hot Kraj Rozrywka Wideo

Fani wzruszeni- Pojawił się FILM z wesela DODY! Tego jeszcze nie widzieliście! (VIDEO)

Doda wypuściła swój kolejny singiel. Teledysk do utworu pt. „Miłość na etat” jest wyjątkowy, ponieważ widzimy na nim fragmenty ślub, który ostatni wzięła wokalistka. Nowa piosenka ma być prezentem dla świeżo upieczonego męża Dody Emila Stępnia. 

 

 

Miesiąc temu w Hiszpańskiej Marbelli, Doda wzięła ślub z Emilem Stępniem. Ceremonia do końca była utrzymywana w tajemnicy, a goście dowiedzieli się o niej w ostatniej chwili. Do tej pory mogliśmy zobaczyć tylko niektóre zdjęcia z wesela opublikowane przez Rabczewską w mediach społecznościowych. Teraz piosenkarka funduje swoim fanom i mężowi nie lada gratkę w postaci nowej piosenki, a zarazem teledysku z dnia zaślubin. 

 

„Kiedy pisałam tę piosenkę, myślałam, że już nigdy się nie zakocham… Że nie będę potrafiła choćby ostatni raz otworzyć dla kogoś serca i zaufać. Nie chciałam więcej cierpieć, więc uznałam, że najlepiej będzie mi samej. Chociaż w głębi duszy marzyłam, żeby to się kiedyś zmieniło to odrzucałam tę myśl od siebie przez bardzo długi czas… Był moment, że czułam się załamana tym wszystkim i wtedy napisałam słowa dla kogoś komu udałoby się to zmienić. Dla kogoś kogo jeszcze wtedy nie znałam… Tak powstała piosenka „Miłość na etat”. Nie sądziłam, że 2,5 roku później będę tańczyć do niej swój pierwszy taniec na weselu z mężczyzną, który z mojego przyjaciela… stał się moim mężem, miłością! Nie sądziłam, że jej treść będzie tak idealnie pasowała do tego, co przyniosło mi niespodziewanie życie. Ta historia jest dla mnie totalnie zaskakująca i wyjątkowa. Wierzę, że jest to również nadzieja dla wielu z Was” – napisała Facebooku.

 

 

 

Źródło: youtube/facebook

Fot.: youtube

MB


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany.