tvn
Hot Kraj Lifestyle

DRAMAT GWIAZDY TVN i POLSAT! Straszliwa choroba sprawiła, że…

Gwiazda znana z produkcji stacji telewizyjnych TVN i Polsat opowiedziała o swojej życiowej tragedii. Potężna, nieuleczalna choroba zebrała swoje żniwo.

Aktorka znana z produkcji stacji telewizyjnych TVN i Polsat Postanowiła opowiedzieć o tym co stało się w jej życiu. Było to dla niej niesamowicie trudne, jednak zrobiła to z myślą, że dzięki temu może ostrzec inne osoby.

 

ZOBACZ TAKŻE: Nieopublikowane dotąd nagranie z ATAKU na Adamowicza ujrzało światło dzienne!

 

Anna Dereszowska znana z seriali takich jak: Barwy Szczęścia, Przyjaciółki, Echo serca, Prawo Agaty od dłuższego czasu bardzo angażuje się w akcje społeczne. Ania wykorzystuje swoją sławę w szlachetny sposób – chce przestrzegać inne kobiety przed straszną chorobą.

– ,,Moja mama zmarła na raka jajnika. To paradoks, że była lekarzem i się nie badała, bo myślała, że jej to nie dotyczy.” – opowiada Dereszowska

Jakiś czas temu aktorka wraz z innymi znanymi gwiazdami TV dołączyła do akcji ,,Diagnostyka jajnika”. Idea akcji jest bardzo prosta. Dereszowska chce przekonać kobiety do regularnych badań i udowodnić, że nie ma w tym nic strasznego.

,,Rak jajnika to temat bardzo mi bliski. Moja mama 30 lat temu zmarła na raka jajnika. Mimo że sama była lekarzem, a tata ginekologiem, rzadko się badała, dlatego chorobę wykryto u niej bardzo późno. Gdy trafiła na onkologię, rak był już zbyt zaawansowany, żeby z nim wygrać. „- powiedziała aktorka w rozmowie z Super Expressem. 

Dereszowska podkreśla, że kobiety powinny badać się regularnie. Jeśli nie chcą robić tego dla samych siebie to powinny pomyśleć przede wszystkim o swoich bliskich.
tvn

 

fot. instagram,

 


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany.