Hot Kraj

DRAMAT: Matka i jej 9-miesięczny synek zginęli w wypadku w Niedrzwicy Kościelnej.

Matka i jej 9-miesięczny synek zginęli w wypadku na niestrzeżonym przejeździe kolejowym. Do tragedii doszło w Niedrzwicy Kościelnej.

 

Samochód 31-letniej matki zderzył się z pociągiem. Do wypadku doszło we wtorek około godziny 18.00. Kobieta wioząca swoim autem 9-miesięcznego synka przejeżdżała przez niestrzeżony przejazd kolejowy. Auto zderzyło się z pociągiem jadącym na trasie Stalowa Wola-Lublin. Według maszynisty auto zatrzymało się przed pociągiem, a następnie ruszyło i wjechało na tory. Maszynista tłumaczy, że zmylony zachowaniem młodej kobiety również ruszył i w ten sposób doszło do tragedii. 

 

Peugeotem oprócz kierującej 31-letniej kobiety podróżowała również dwójka dzieci w wieku 9 miesięcy i 9 lat. Śmierć na miejscu poniosła kierująca pojazdem i 9-miesieczny chłopiec – informuje Anna Kamola, z zespołu prasowego lubelskiej policji. 

 

Jak udało się ustalić maszynista był trzeźwy. Na miejscu zdarzenia był prokurator. Wszczęliśmy śledztwo w kierunku spowodowania wypadku ze skutkiem śmiertelnym – dodaje Agnieszka Kępka. – Maszynista został już wstępnie przesłuchany. Kompletujemy materiał dowodowy i wyjaśniamy dokładne okoliczności zdarzenia.

 

źródło: dziennikzachodni

kg


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany.