Hot Świat Wideo

DRAMATYCZNA PRÓBA ucieczki z płonącego mieszkania! Dwie pijane kobiety spadają z 7 PIĘTRA! (VIDEO)

Do przerażającego wydarzenia doszło w rosyjskim Jekaterynburgu. W jednym z bloków w mieszkaniu na 7 piętrze wybuchł pożar. W lokalu mieszkalnym przebywały trzy dorosłe osoby i półroczne dziecko. Mężczyźnie i dziecku udało się uratować natomiast dwie kobiety spadły z balkonu prosto na ziemię i z ciężkimi obrażeniami trafiły do szpitala. Całą sytuację sfilmował jeden ze świadków.

 

Kiedy lokatorzy zorientowali się, że w mieszkaniu wybuchł pożar, mężczyzna zeskoczył na balkon piętro niżej. Następnie kobieta zrzuciła mu na ręce małe dziecko. Niestety dwie kobiety nie miały tyle szczęścia, co mężczyzna z dzieckiem i kiedy próbowały zejść na balkon straciły równowagę i runęły na dół.  

Na filmie nie widać jak druga z kobiet próbuje się ratować. Prawdopodobnie świadek, który nagrywał zdarzenie pobiegł na ratunek pierwszej z poszkodowanych. 

https://www.youtube.com/watch?time_continue=29&v=Db0AWumXrUs

Obie kobiety znajdują się w szpitalu, ich stan jest ciężki. Najprawdopodobniej przyczyną tragedii był ogień z papierosa. Obie panie były również pod wpływem alkoholu.

 

Źródło: youtube

Fot: youtube

MB


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany.