MAGDALENA ZUK
Hot Kraj

Dramatyczne wyznanie rodziców MAGDALENY ŻUK!

Sprawa śmierci Magdaleny Żuk trwa, trwają również ciągłe starania mediów o sensację w tej sprawie. Rodzina postanowiła wydać oświadczenie. 
 

Bliscy Magdaleny Żuk stale apelują do władz o interwencję w związku z przedłużającym się śledztwem. Zdaniem rodziny to Egipcjanie utrudniają wyjaśnienie sprawy. Rodzina domaga się przesłuchania tamtejszego rezydenta w Polsce. 
 
Siostra zmarłej, potwierdza nieoficjalne informacje w sprawie braku wyników sekcji zwłok przeprowadzonej w Egipcie.
 
 
Do dnia dzisiejszego nie znamy wyników sekcji zwłok Magdy przeprowadzonych na terenie Egiptu, w tym wyników badań toksykologicznych, które dla wyjaśnienia tej sprawy pozostają kluczowe – przekazała w oświadczeniu, siostra Magdy.
 
 
Jesteśmy przekonani, że jedynym celem służącym stronie egipskiej jest wykazanie, że Magda była chora psychicznie oskarża rodzina tragicznie zmarłej kobiety. 
 
 

W oświadczeniu jest także apel do jednego z biur detektywistycznych – Apelujemy do spółki Lampart, aby w dalszym ciągu nie insynuowała poprzez swoje wpisy na profilu facebook tez i informacji które najdelikatniej ujmując mijają się z prawdą – czytamy w piśmie. Prosimy, aby śmierć Magdy nie była pożywką dla osób niegodnych i nie dawała im swoistego paliwa do ciągłego obrażania nas jak i nieżyjącej Magdy – apeluje rodzina. 

 
źródło: onet
fot.: facebook
kg

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany.