durczok
Hot Kraj

Durczok CIĘŻKO chory! Co roku na tę chorobę UMIERA…

Kamil Durczok przerwał milczenie w mediach społecznościowych. Dziennikarz poinformował o swojej chorobie.

29 kwietnia 2019 roku Kamil Durczok opublikował po raz ostatni wpis na swoim Twitterze. Od tamtej pory opinia publiczna żyła jego wypadkiem i bataliami sądowym, a sam dziennikarz nie zabierał głosu w sieci. W niedzielę zamieścił pierwszy, kontrowersyjny post po tak długiej przerwie. We wpisie poinformował o swojej chorobie.

 

ZOBACZ TAKŻE: Magdalena Adamowicz UJAWNIŁA prawdę o swoim mężu! Wielu się zdziwi.

 

26 lipca 2019 roku na autostradzie A1 w pobliżu Piotrkowa Trybunalskiego doszło do kolizji. Na prostym odcinku drogi BMW X6 uderzyło w pachołki rozdzielające pasy ruchu. Okazało się, że kierowcą auta był Kamil Durczok, który w momencie zdarzenia był pod wpływem alkoholu. Badanie alkomatem wykazało, że dziennikarz miał w wydychanym powietrzu 2,5 promila alkoholu. Od tamtej pory mężczyzna nie udzielał się w mediach społecznościowych. 12 stycznia, po długiej przerwie, Durczok postanowił przerwać dotychczasowe milczenie publikując wpis na swoim twitterze:

 

,,Wróciłem. Polityka trzymania mordy na kłódkę, tylko dlatego, że ktoś w prokuraturze, wysoko, w samej Warszawie, może mi utrudnić życie, to durna polityka. Dzień dobry Kochani. Dostaniecie to, co jestem Wam winien. Dostaniecie prawdę. Dzięki, że jesteście.”

 

Ponadto Durczok przyznał się, że od lat walczy z chorobą alkoholową. Dziennikarz twierdzi, że od 4 miesięcy „jest czysty”. 

,,Tak. Z tego nigdy się nie wytłumaczę. Choroba alkoholowa to potwór. Atakuje, kiedy uważamy się za wszechsilnych. I pokazuje, że nie ma mocnych. Jestem alkoholikiem. Nie piję 4 miesiąc.”

 

źródło: twitter, fot. instagram


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany.