Aktualności Hot Kraj

Egzamin Gimnazjalny zostanie UNIEWAŻNIONY przez ten post!? Centralna Komisja Edukacyjna podjęła decyzję!

Panikę wśród uczniów piszących egzaminy gimnazjalne wywołał post jednego z użytkowników Twittera, który przed egzaminem opublikował treść charakterystyki. „Otworzyliśmy arkusz z nauczycielką” – napisał autor posta. Uczniowie obawiali się, że egzamin może zostać unieważniony. Dziś CKE podjęło decyzję w tej sprawie. 

 

„Jest charakterystyka, bohater, który kierował się ważnymi wartościami w życiu”, „Otworzyliśmy arkusz z nauczycielką” – napisał jeden z użytkowników Twittera odnosząc się do wczorajszego testu gimnazjalnego z języka polskiego. Okazało się, że autor posta miał rację, ale konto zostało usunięte i nie wiadomo, czy przeciek pojawił się przed rozpoczęciem egzaminu, w trakcie, czy może po jego zakończeniu. Niektórzy uczniowie twierdzą, że zobaczyli post jeszcze przed zajęciem miejsc w ławkach.  

 

 

Wielu gimnazjalistów obawiało się, że egzamin może zostać odwołany, ale Centralna Komisja Edukacyjna podjęła inną decyzję.

 

– Żadnego unieważnienia egzaminu z języka polskiego nie będzie. Sprawą zajmuje się policja. Cały czas czekamy na informację, w której szkole doszło do przecieku. Mamy nadzieję, że szybko uda się to ustalić – powiedział w rozmowie z „Faktem”, Marcin Smoli dyrektor CKE.

 

Źródło: twitter/fakt

Fot.: twitter/pixabay

MB

 


1 KOMENTARZ

  1. Siemano, może ktoś polecić kolagen z tołpygi?Potrzebuję takiego do smarowania na ciało, ze względów sportowych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany.