Aktualności Hot Kraj

Ekipa sprzątająca zamieszana w sprawę zaginięcia Iwony Wieczorek!? – Nie jesteśmy Mordercami!

Choć od zaginięcia Iwony Wieczorek minęło już 7 lat to sprawa cały czas stoi w miejscu. Ostatnio zrobiło się głośno, o tym, że związek z zaginięciem mogą mieć pracownicy jednej z firm komunalnych. Agencja Detektywistyczna Lampart opublikowała na Youtube film, na którym rzekomo widać zwłoki Iwony. Ciało dziewczyny miało być przewożone na pace ciężarówki firmy sprzątającej.  Kierowca auta stanowczo zaprzecza tym doniesieniom. 

 

– „Prokuratura przesłuchiwała mnie już dwa razy, a parę dni temu odbyło się trzecie przesłuchanie” – powiedział kierowca w rozmowie z portalem fakt24.pl.

Według przypuszczeń detektywów z agencji Lampart między Iwoną, a pracownikami komunalnymi doszło do kłótni, w efekcie której dziewczyna mogła stracić życie.

 – „Bzdura. Iwonę mijaliśmy kilka razy na ul. Jantarowej. Zatrzymywaliśmy śmieciarkę i ładowaliśmy śmieci z pojemników. W tym czasie ona nas mijała. Potem jechaliśmy do kolejnych śmietników i mijaliśmy ją. Nawet na nas nie spojrzała. Była spokojna, na chwilę siadła nawet na ławeczce. Widzieliśmy też człowieka z ręcznikiem, ale nie wzbudzał on żadnych podejrzeń. Wszystko wyglądało normalnie, spokojnie. Nic nie wskazywało na to, że może stać się jej jakakolwiek krzywda” – dodaje kierowca.

Pracownicy mogli być ostatnimi, którzy widzieli zaginioną nastolatkę, ale nie wiedzą, co mogło stać się z Iwoną. Kierowca twierdzi, że rewelacje agencji Lampart są wyssane z palca, a film został nagrany w celach promocyjnych. 

Zamieszanie związane ze sprawą doprowadziło kierowcę do udaru mózgu i znacznie odbiło się na jego zdrowiu. Prokuratura cały czas bada informacje dostarczone przez grupę Lampart, ale do tej pory nikomu nie postawiono zarzutów. Sprawą zajmuję się również gdańskie Archiwum X.

 

Źródło: fakt.pl

MB

 


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany.