doda
Hot Kraj Rozrywka

Fani nigdy nie wiedzieli! Doda przyznała, że DZIECI…

Doda to bez wątpienia jedna z większych gwiazd polskiej sceny muzycznej. Wiele fanów nie może doczekać się kiedy zostanie mamą. Gwiazda wyjawiła dlaczego jeszcze do tego nie doszło.

Doda zazwyczaj otwarcie opowiada o wszystkim co dzieje się w jej życiu. Nie ma sekretów ani tajemnic przed swoimi fanami. W wywiadach z jej udziałem można doszukać się smaczków dotyczących jej życia osobistego. Instagram i Facebook to pierwsze źródło informacji dla wielbicieli wokalistki. Doda regularnie publikuje tam posty, w których dzieli się swoimi przemyśleniami a także zdjęcia. Piosenkarka i tym razem przerwała milczenie. Kobieta jest zdecydowanie zmęczona ciągłymi pytaniami o macierzyństwo i o to kiedy zostanie mamą. Dorota Rabczewska zdradziła fanom co jest powodem decyzji o nieposiadaniu dzieci. Wywołała tym niemałe zaskoczenie. Na Instagramie wokalistki pojawiło się mnóstwo komentarzy na ten temat. 

 

ZOABACZ TAKŻE: Księżna Meghan i książe Harry ROZSTALI SIĘ?! Wszystko przez…

 

Dorota Rabczewska ma 36 lat i nie zdecydowała się do tej pory na dzieci. Artystka jest zamęczana ciągłymi pytaniami o to kiedy zajdzie w ciążę. Wokalistka w końcu postanowiła odnieść się do tych pytań i zdradziła co myśli na temat macierzyństwa i posiadania dzieci. Kobieta zamieściła na swoim Instagramie zdjęcie sprzed 9 lat. Gwiazda podpisywała wtedy swoją drugą solową płytę. Opatrzyła fotografię komentarzem, który bez wątpienia rozwiał wątpliwości wszystkich ciekawskich fanów.

Na zdjęciu możemy zobaczyć Dodę w towarzystwie trójki dzieci. Kobieta siedzi przy stole, na krześle obok znajduje się uśmiechnięty chłopiec. Oboje trzymają na kolanach kilkuletnie dziewczynki, które są kompletnie zapłakane. Jedna z nich wyciąga rączki w stronę obiektywu. Druga wyrywa się z objęć gwiazdy. Sama Dorota ma dość zabawną minę. 

 

,,Kochani ,na poprawę humoru zamieszczam urocza fotografie przedstawiająca moje niezwykle podejście do dzieci i czar,który ich magnetyzuje i koi. Aż dziwne ,ze moje piski w uszach nie zaczęły się od uwiecznienia tej magicznej chwili 😅podpisywanie mojej drugiej solowej płyty ,9 lat temu🤫” –napisała w opisie piosenkarka

 

 

Zdjęcie rozbawiło internautów do łez. 

Dodzia zaczynam rozumiec dlaczego nie zdecydowalas sie na dzieci😍😊🙌 

🤣😂👏 I to podejście dzieci do Ciebie, albo Ciebie do dzieci… Bezcenne 😂🤣👏 – czytamy w komentarzach

https://www.instagram.com/p/B7JgFopBM1p/


4 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany.