Aktualności Hot Świat

Ten FILM ZE STRIPTIZEM seksownej tancerki zrobił szał w internecie! Jeden szczegół wywołał ogromne zainteresowanie! SPRAWDŹ (VIDEO +18)

Swoim nagraniem chciała zaistnieć w sieci i najwyraźniej jej się udało. Kobieta nagrała film, na którym wygłupia się i tańczy w rytm piosenki „Satisfaction”.

 

Miało być seksownie i uwodzicielsko a wyszło… No właśnie ten szczegół wywołał falę śmiechu -w połowie filmu seksowna pani domu zalicza wpadkę – w lustrze odbija się postać operatora. Otyły mężczyzna w średnim wieku, który nagrywa swoją gwiazdę, stoi w samych majtkach i również wygina swoje ciało.

https://www.youtube.com/watch?v=p5uvShLYiwY&feature=youtu.be&has_verified=1

 

Pretekstem do stworzenia nagrania miał być szczytny cel. Mianowicie zrobiła striptiz w obronie studentów Akademii Lotniczej w Uljanowsku, którzy niedawno nagrali kontrowersyjny filmik. Niedoszli piloci potrząsali na nim tym, co przykrywały jedynie majtki i wyginali się właśnie w takt „Satisfaction”. Film uzyskał mocny rozgłos, a uczelnia napiętnowała niepokornych studentów.

 

 

Zabawni kadeci znaleźli wielu obrońców w sieci. W internecie zaczęły pojawiać się liczne filmy na których różne osoby tańczą pod tę piosenkę. Był to pewien rodzaj protestu pod hasłem „tańczenie nie jest czymś złym”. 

 

 

Odważna blondynka mieszkająca na Ukrainie postanowiła dołączyć do protestujących i pokazać to, co najlepsze. Blondynka wykonała striptiz pozostawiając na sobie jedynie przezroczyste majtki. Kobieta udawała perfekcyjną panią  domu piorąc, myjąc, odkurzając.

 

W połowie filmu wychodzi, kto jest operatorem gorącego tańca, co wywołało falę hejtu i śmiechu wśród internautów.

 

źródło: youtube.com, fakt.pl


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany.