gądecki
Aktualności Hot Kraj

Chłopcy nie powinni po sobie sprzątać – to zagraża katolickim rodzinom! Abp. Gądecki o lansowaniu ideologii genderyzmu!

Arcybiskup Stanisław Gądecki znów na językach, a raczej fragment jego wywiadu. Jak stwierdził arcybiskup Gądecki, namawianie chłopców do sprzątania po sobie to nic dobrego, a wręcz przeciwnie.

To właśnie przez tego typu zachowania zachwiana jest pozycja tradycyjnej, katolickiej rodziny. Zdaniem arcybiskupa tego typu tendencje dążą do umocnienia ideologi gender i stanowią zagrożenie dla tradycyjnych rodzin.

Katolicka gazeta ,,Nasz Dziennik” opublikowała wywiad z metropolią poznańskim abp. Stanisławem Gądeckim ,w którym duchowny ostrzega przed upadkiem tradycyjnych rodzin, a to wszystko przez tzn „lansowanie pod płaszczykiem programu równościowego – ideologii genderyzmu”.

„Niektórym rodzicom podoba się uczenie chłopców, że winni po sobie sprzątać, a nie czekać, aż zrobią to za nich dziewczynki. Pociągające jest również hasło, że wszyscy ludzie są sobie równi i mają prawo do szczęścia” -stwierdził abp. Gądecki.

,,Kulturowo ukazuje się przy okazji różne modele partnerskie jednopłciowe jako równoważne rodzinie ”– dodał Gądecki w rozmowie z „Naszym Dziennikiem”.

źródło: Nasz Dziennik

fot.: wikipedia / pixabay


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany.