Gimnazjaliści znęcali się nad nastolatką. Wpychali jej…[WIDEO 18+]

„Zamknij kurw* ten ryj, ty kurw*  jeban*. Teraz żuj. Żuj! Ty szmato!” – krzyczą gimnazjaliści w stronę wystraszonej dziewczyny. Niestety wulgarne słownictwo to nie wszystko…

Na krótkim wideo zamieszczonym na YouTube widać, jak grupa nastolatków znęca się nad ze swoją koleżanką. Jedna z dziewczyn  wkłada jej do ust niedopałki papierosów wykrzykując: „Żuj szmato!”.

Żaden z obserwujących nie pomaga ofierze. Wszyscy się śmieją i nagrywają to przykre zdarzenie telefonami. Tylko po to, aby pochwalić się później innym kolegom do czego są zdolni.

Widok jest przerażający, ale niestety do internetu trafia coraz więcej tego typu nagrań. Młodzi, mający przed sobą całe życie ludzie zachowują się w sposób karygodny, okrutny i niezrozumiały.

Rodzice nie mają często świadomości, co robią ich dzieci. Wielu z nich nie radzi sobie z dorastającymi dziećmi i po prostu udają, że nie, co się dzieje widzą, licząc na to, że to co złe, szybko minie. Ofiarami przemocy, znęcania się , a nawet molestowania seksualnego padają młode, kilkunastoletnie osoby, a ich oprawcami są koledzy z klasy, szkoły czy podwórka.

Dzięki wsparciu internautów youtuber DeeJayPallaside, który nagłośnił tę sprawę, namierzył sprawców.

WIDEO BEZ KOMENTARZA OD 1′ 13”:

Fot. Screen YouTube / DeeJayPallaside